اخبار برگزیده

271* روزهای پروجکتی :)

تا 15 بهمن وقت دارم برای تحویل پروژه الکترونیک صنعتی... که تازه متلب نصب کردم که بشینم کار کنم...

اینکه میدونم قهرمان چقد الان حرص داره میخوره که من چرا شروع نمی کنم این پروژه رو ... بهم حس عذاب وجدان میده...

با اینکه تو امتحانا فکر میکردم اگه امتحانا تموم شه یه تفریحی می کنم... هیچ کاری نکردم... واقعا وقتم الکی تلف شد... یه هفته دیگه م ترم جدید شروع میشه...

دیشب تا حدود ساعت دو بیدار بودم داشتم با قهرمان حرف میزدم... :

یکم نگران آینده م ... اینکه شاید برای زندگی همدان نباشیم، یه حس عجیب دلتنگی رو توی قلبم میاره... عمده دلتنگیم برای خوشگلمه با چشمای سبز زیباش با بغل مهربونش... اینکه دیگه وقتی از خواب بیدار میشم م نیست بغلش کنم... من شدید به م وابسته م :

پ.ن: دوربین نیمه حرفه ای خ، هنوز تنظیم دیاف و شاترش رو نمیدونم، قبل اینکه دوربین بگیرم فکر میکردم حتما هر روز هزار تا عباهاش می گیرم اما الان یه حالیم که هیچ کاری نمیتونم بکنم، بیش از حد تو فکر این چند ماه آینده م...

دانلود نرم افزار پرزی، ساخت ارائه‌ های جالب و تحسین‌برانگیز Prezi بدانید [273]; :: ده راه ساده برای افزایش عزت نفس [271]; :: چگونه خلاق تر شویم؟ [ 295] نظرات: 13630; IP شما: 66 249 75 240; تاسیس: 88/5/4; به روز شده: 93/6/25 

دانلود نرم افزار پرزی، ساخت ارائه‌ های جالب و تحسین‌برانگیز - Prezi

منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها